נכנסים למטבח והתחרות מתחילה. כדי לתפוס מקום בנבחרת המתמודדים חייבים לבשל את הכי טוב שיש להם.

אהבת את התוכן? פרגנו בשיתוף (-:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

שוהים בחו"ל? מעבירים דירה? בדרך חזרה ברכבת מהעבודה?

אל תפספסו את מה שאתם אוהבים!

צפייה ישירה בשידורים חיים בערוצי טלוויזיה מישראל ומהעולם, לוחות שידורים, האזנה לעשרות תחנות רדיו ישראליות, סדרות ותוכניות טלוויזיה מהערוצים המובילים בישראל לצפייה ישירה ודברים שקורים שחייבים לדעת!

התכנים מתעדכנים בזמן אמת באופן יומיומי וניתן לגלוש באתר מכל מכשיר (מחשב, טאבלט, טלפון סלולארי, טלוויזיות חכמות ומכשירים מתקדמים) בצורה נוחה וזורמת ללא כל צורך בהרשמה וללא תשלום.

מפסוטים מקשרים ומרכזים לכם את את כל התכנים המובילים ממקורות השידור והזכויות החוקיים אשר מתפרסמים באינטרנט באתרים הרשמיים.

 

הכל אבוד - פרק 6

טל פרידמן חוזר למסך בתכנית אירוח קומית על כל מה שמעצבן במציאות הישראלית היומיומית בניסיון להבין - ה אם באמת הכל אבוד? צפו בפרק 6 של הכל אבוד על טל פרידמן!

סבנה

סבנה הסרט לצפייה ישירה, סבנה לצפייה ישירה, סבנה 2015 לצפייה ישירה הקרנת בכורה לסרט הדוקומנטרי המדובר. הלוחמים מאחורי המבצע שהדהים את העולם מספרים את הסיפור כפי שמעולם לא סופר. בסרט משתתפים 3 ראשי הממשלה שהיו מעורבים במבצע: בנימין נתניהו אהוד ברק ושמעון פרס.

הפנים האמיתיות של איך באבא נולד?

פנים אמיתיות בתיעוד נדיר של הרגע החמקמק בו אדם הופך מאיש פשוט לרב בעל כוחות ועושה ניסים שאנשים ברחוב מנשקים את ידו.

שטיסל עונה 1 פרק 6

האיש שירה בליברטי וואלנס - עקיבא מחפש מקום לישון אחרי ששולם זרק אותו מהבית. שולם מרגיש אשמה על יחסו אל עקיבא בהווה ובעבר, הילדים של גיטי מתמודדים בכאב עם העדר האב.